KORZEŃ WRZOŚCA GRYZAK DLA PSA NATURALNY 4DOGS

KORZEŃ WRZOŚCA GRYZAK DLA PSA NATURALNY 4DOGS

NATURALNY GRYZAK DLA PSA Z KORZENIA WRZOŚCA

MARKA: 4DOGS 

WIELKOŚĆ: 10cm

Dowiedz się więcej
40,65 zł
Ulubione
Obserwuj
Opis

Korzeń wrzośca dla psa 4DOGS – Naturalny gryzak drewniany Jednym z rodzajów naturalnych gryzaków dla psów jest gryzak z korzenia wrzośca. To kolejny, w 100% naturalny produkt dla małych i dużych psów. Bulwy korzeniowe wrzośca drzewiastego są starannie suszone, czyszczone a następnie przycięte i oszlifowane. Dzięki temu są bezpieczne dla naszych psyjaciół – nie mają drzazg i nie wydzielają żywicy.

Gryzak z korzenia wrzośca to bardzo wytrzymała zabawka dla psa. Niektórzy mówią o nich, że są niezniszczalne i jest w tym dużo prawdy. Bo choć najsilniejsze psy prędzej czy później mogą uporać się z gryzakiem z korzenia wrzośca, to faktycznie powinien on długo cieszyć Twojego czworonoga. Zastanawiasz się w czym taki korzeń wrzośca będzie lepszy od znalezionego w lesie czy parku patyka? Przede wszystkim dlatego, że drewno wrzośca w trakcie gryzienia staje się stosunkowo miękkie i bardziej plastyczne na zewnątrz. Dzięki temu gryzak z korzenia wrzośca nie pęka i nie rozpada się na drzazgi, które mogłoby pokaleczyć psi pysk.

Jakie korzyści dla psa ma gryzienie korzenia wrzośca? Przede wszystkim gryzaki pomagają psu w pozbyciu się nadmiaru energii i redukować stres. Nie zapominajmy też o dbaniu o higienę zębów – gryzak z korzenia wrzośca pomaga w czyszczeniu zębów i redukuje kamień nazębny. Wrzosiec jest bezpieczny dla Twojego psa – nie dodajemy do niego żadnych sztucznych dodatków, polepszaczy czy aromatów. Jest też bezpieczny dla psów z tendencją do tycia – ma zero kalorii!

A jakie korzyści będzie miał gryzak dla Ciebie? Poza oczywiście powyższymi korzyściami dla zdrowia Twojego pupila? Jeśli ma on tendencję do gryzienia mebli, to jest bardzo duża szansa, że wrzosiec odwróci od nich jego uwagę. Dodatkowo zabawa z gryzakiem z wrzośca nie zostawia po sobie zbędnego bałaganu i każdorazowe sprzątanie podłogi nie będzie konieczne. Nasze gryzaki, poza delikatnym zapachem drewna, nie mają praktycznie żadnego zapachu.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
MD-4DOGS-KORZEN-S

Opis

Dostępność
do 3 dni
Może Ci się spodobać
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się