Torby transportowe dla psów

Torby i plecaki

Filtruj według
117,89 zł
MODEL :  FC1526-B WYMIARY : długość - 42 cm x szerokość 20 cm x wysokość 29 cm WAGA PRODUKTU : 44 dkg MATERIAŁ : pianka EVA, poliester AKCESORIA : wyjmowana wkładka, smyczka do przypięcia pupila

Czasami konieczne jest przetransportowanie psa – na przykład do gabinetu weterynarza czy do psiego salonu piękności. Nie zawsze właściciele chcą, aby w tym czasie zwierzaki po prostu szły chodnikiem na smyczy, zwłaszcza jeśli spacer sprawia im ból lub dyskomfort. Dlatego wynaleziono torby dla psów, które zyskują coraz większą popularność. Są to niezwykle użyteczne akcesoria, jakie prezentują się znakomicie i zapewniają odpowiednią wygodę wszystkim mniejszym gabarytowo psom, ponieważ z myślą o nich zostały zaprojektowane. Potrafią znacząco ułatwić życie wielu opiekunom.

Wysokiej jakości torby transportowe dla psów za rozsądne pieniądze

Zachęcamy wszystkich Klientów, aby korzystali z możliwości oferowanych przez sklep online ModaDoga.pl. Znajdą u nas Państwo wspaniałe modele toreb, dzięki którym każdego niedużego pieska będzie można bez problemu przewieźć czy przenieść. Część polecanych rozwiązań została wykonana z myślą o transporcie rowerowym. Oznacza to, że można je bez najmniejszego kłopotu zamontować na ramie rowerowej i tym samym jechać wygodnie i bezpiecznie z pupilem znajdującym się w torbie. Jest to znakomita opcja, zwłaszcza w mieście.

Dobre ceny są u nas standardem, podobnie jak jakość akcesoriów

Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy Klienci byli zadowoleni z polecanych rozwiązań w zakresie toreb transportowych. Wszystkie rekomendowane przez nasz zespół torby podróżne dla psów zostały poddane starannej selekcji, dzięki czemu w katalogu pojawiły się wyłącznie te najlepsze. Przesądza o tym renoma marek, takich jak GRRR Design, Milk & Pepper, Puppia czy United Pets. Warto zamówić te akcesoria u nas – również z uwagi na naprawdę korzystną cenę, rzadką na polskim rynku. Szybka realizacja zamówienia to kolejny walor oferty.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się