Przysmaki dla psa naturalne

Przysmaki

Filtruj według

Przysmaki to idealny sposób nagradzania psa podczas codziennych treningów!


Treningi, nauka nowych czynności lub sztuczek to bardzo ważna część dnia dla każdego psa. Podczas nauki, rozwijamy psi umysł i sprawiamy, że pies chętniej używa wszystkich swoich zmysłów. Odpowiednio wykonana nauka posłuszeństwa musi być stosownie nagradzana. Ostatnim etapem podczas nauki psa nowej czynności jest pochwała i nagroda. Znajdziesz tutaj wszystkie rzeczy potrzebne Ci do nagradzania treningu Twojego psa!

Naturalne przysmaki dla psa to świetne uzupełnienie każdej diety!


Dieta Twojego pupila często potrzebuje odpowiedniego, systematycznego uzupełniania witaminami i minerałami. Wszystkie przysmaki, które prezentujemy są naturalne, odpowiednio dostosowane do psich żołądków, lekkostrawne i odżywcze.

Mięsne przysmaki świetnie sprawdzą się jako nagroda dla wymagających pupili, są aromatyczne i pobudzają psie zmysły.
Ciasteczka idealnie nadają się jako przysmak niskokaloryczny, dla psów na diecie lub tych, które mają tendencję do tycia.
Pólwilgotne przysmaki świetnie sprawdzą się dla małych psów, lub częstych treningów, w których dużo nagradzamy naszego pupila!

Naturalne gryzaki z poroża świetnie poradzą sobie z dbaniem o zdrowe zęby Twojego pupila, przy okazji masując dziąsła i pobudzając naturalne instynkty.

Znajdziesz tutaj także suplementy, które pomogą dbać o zdrowie i piękny wygląd Twojego psa lub kota!
Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się