Ubranka dla psów

Ubranka

Filtruj według
Ubranka dla psów stały się częścią codziennych spacerów podczas chłodnych dni.
To przydatny element psiej garderoby, który chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Ubranka dla psa – czemu służą?

Na pewno pierwszą funkcją, o której myślimy, jest ochrona przed zimnem i chłodem – świetnie sprawdzają się tutaj ocieplane ubranka dla psów. To oczywiście prawda, ale nie tylko po to. Ponadto psie ubranka stanowią też doskonałą barierę przed deszczem i przemoczeniem sierści, która może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Aby sprawdzić czy nasz pupil rzeczywiście potrzebuje psiego ubranka wystarczy obserwować go na spacerze. Jeśli będzie się bardzo trząsł czy nienaturalnie podnosił łapy podczas chodzenia po śniegu oznacza to, że powinniśmy zapewnić mu dodatkową ochronę przed zimnem. Jest ona najczęściej wskazana u psów małych ras o małej ilości tkanki tłuszczowej czy krótkiej, gładkiej sierści bądź w ogóle jej pozbawionych (tak jak na przykład grzywacz chiński, który włos posiada tylko na głowie, a reszta ciała pozostaje naga).

Istnieje też wiele zabawnych i uroczych ubranek dla psów, które mogą stanowić humorystyczny element kostiumu karnawałowego lub halloweenowego właściciela.

W Internecie znajdziemy mnóstwo takich propozycji, gdzie na przykład ubranka dla psa upodabniają go do postaci z bajek czy kreskówek. Pies w ubranku Minionka, Supermena, Spidermena czy innego bohatera potrafi wywołać uśmiech na niejednej twarzy.

Dla szukających czegoś więcej – ekskluzywne ubranka dla psów

Wielu właścicieli traktuje swoje ukochane psy prawie jak dzieci i pragnie zapewnić im to, co najlepsze. Dotyczy to kupowanej karmy, suplementów diety czy akcesoriów, ale również luksusowych ubranek dla psów. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów i zgodnie z najnowszymi trendami psiej mody. W naszym sklepie znajdziesz ekskluzywne marki ubranek przeznaczonych dla psów.

Modadoga.pl – Twój sklep z ubrankami dla psów

W sklepie internetowym Modadoga.pl oferujemy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów potrzebnych właścicielowi każdego psa. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo ubranka dla psów w rozmaitych rozmiarach oraz funkcjach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

W naszej ofercie znajdziesz również ubranka dla piesków o niestandardowych wymiarach: dla buldożka francuskiego czy mopsa. 

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się