Kurtki dla psów dużych i małych

Kurtki i peleryny

Filtruj według
Zima i towarzyszące jej niskie temperatury są uciążliwe nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt – szczególnie tych, które trzeba wyprowadzać na spacery. W związku z tym w tej porze roku warto pomyśleć nie tylko o swoich okryciach, ale też o kurtkach dla psów.

Dlaczego warto kupić kurtkę dla psa?

Wychłodzenie organizmu psa może powodować bardzo negatywne skutki, które mogą towarzyszyć mu już do końca życia. Pies, który doznał hipotermii jest zimny w dotyku, śpiący i ma dreszcze, spowalnia się też jego oddychanie i bicie serca. Aby uniknąć tych niebezpiecznych i przykrych dla zwierząt doznań, na zimę czy chłodną jesień warto zaopatrzyć je w odpowiednie kurtki dla psów.

Szczególnie wskazane są kurtki dla psów małych, które zwykle mają krótszą sierść dającą mniejszą ochronę przed zimnem. Nie oznacza to oczywiście, że należy rezygnować z kurtek dla psów dużych, tym niemniej w ich przypadku uciążliwość niskiej temperatury jest zwykle nieco mniejsza.

Sporo z naszych zwierząt towarzyszy nam we wszystkich sportowych wyczynach.

W takim wypadku świetnie sprawdzą się kurtki moro dla psa – zapewnią zwierzęciu ochronę przed niesprzyjającymi warunkami, a jednocześnie będą lepiej wtapiały się w otoczenie i nadawały naszym wyprawom więcej klimatu.

Gdzie kupić dobrą kurtkę dla psa?

Dokonując tego zakupu, powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania i użyte materiały, aby okrycie spełniało swoje podstawowe funkcje. Każdy z naszych przyjaciół będzie nam wdzięczny za zwiększenie jego komfortu i dbałość o zdrowie. Już dziś sprawdź ofertę sklepu Modadoga.pl i znajdź odpowiednią kurtkę dla Twojego psa!

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się