Akcesoria spacerowe dla kota

Akcesoria spacerowe dla kota

Filtruj według
117,89 zł
MODEL :  FC1526-B WYMIARY : długość - 42 cm x szerokość 20 cm x wysokość 29 cm WAGA PRODUKTU : 44 dkg MATERIAŁ : pianka EVA, poliester AKCESORIA : wyjmowana wkładka, smyczka do przypięcia pupila

Spacer z kotem? Tylko w pełni bezpieczny!


Twój kot kocha wychodzić na dwór ale Ty jako odpowiedzialny właściciel obawiasz się o jego zdrowie i bezpieczeństwo?
Wyjdźcie razem na spacer!

Proponujemy Ci szelki, obroże i smycze dzięki którym wyjście z kotem będzie łatwe i bezpieczne jak nigdy dotąd. 
Wiele kotów domowych nadal czerpie radość z przebywania na świeżym powietrzu. Przy systematycznych szczepieniach, zazwyczaj nie ma przeciwskazań do przebywania kota na dworze pod czujnym okiem jego właściciela. Jeśli chcemy zabierać naszego kota na spacer warto najpierw zakupić akcesoria, które zapewnią mu bezpieczeństwo.

Smycze dla kota na stronie modadoga.pl są cienkie, dzięku czemu nie są ciężkie. Kot idąc zapięty na lekkiej smyczy nie odczuwa dyskomfortu i obciążenia, dzięki czemu z przyjemnością uda się z Tobą na dalszą eskapadę.

Szelki i obroże dla kota wykonane są z wytrzymałych, odpornych na zabrudzenia materiałów, które zapewnią Twojemu kotu całkowite bezpieczeństwo podczas każdego spaceru.

Wybierając się na spacer z kotem warto zaopatrzyć się w identyfikator z wybitym numerem właściciela oraz imieniem kota oraz świecącą zawieszkę LED. To wszystko zapewni Twojemu kotu komfort i bezpieczeństwo na jakie w pełni zasługuje.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się