Posłania dla psów dużych i małych

Do domu

Filtruj według

Czy wiesz, że przeciętny pies śpi 16h dziennie?


To bardzo dużo, prawda? Psy kochają spać, warto więc zapewnić im miejsce wygodne i bezpieczne, w którym będą mogły ze spokojem się zregenerować.

Wypoczynek to najważniejsza część dnia, warto więc pamiętać o tym, by nasze psiaki miały swój własny, prywatny azyl.

Podczas snu organizm psa regeneruje się i zbiera energię na następny dzień pełen wrażeń. Miejsce które Twój pupil wybiera na swój odpoczynek nie jest przypadkowe. Musi spełniać odpowiednie dla niego warunki. Legowisko dla psa powinno być umieszczone na uboczu pokoju, jednak w taki sposób, żeby zapewnić psu ewentualną obserwację domowników. Posłanie dla pupila powinno być wygodne, dopasowane do rozmiarów naszego psa, tak żeby nie było za małe i pies swobodnie mógł się w nim obracać podczas snu. Miękka, wygodna poduszka legowiska i sztywne ściany uchronią naszego przyjaciela od bólu mięśni i stawów i zapewnią wypoczynek na jaki zasługuje. 

Na stronie ModaDoga.pl oferujemy Tobie i Twojemu pupilowi wysokiej klasy legowiska, kocyki i maty wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów. Piękne, wytrzymałe legowiska świetnie będą komponować się z wystrojem każdego mieszkania.
Znajdziesz tu także legowiska pomagające w rehabilitacji Twojego psa. Zdrowotne, magnetyczne i wygodne legowiska mają pozytywny wpływ na stawy pupila i funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Zadbaj o swojego psa, tak jak on zadbałby o Ciebie!

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się