Zabawy z psem

Zabawa

Filtruj według

Zabawa z Twoim psem jest świetnym treningiem behawioralnym i idealnie poprawia relacje pomiędzy właścicielem a jego pupilem. 


Zabawki dla psa to nieodłączny element codzienności dla naszych pupili. Psy i koty poprzez zabawę rozwiązują problem nudy, masują swoje dziąsła i dbają o zęby. Gryząc i niszcząc zabawki pies pozbywa się z uzębienia resztek pokarmu i ściera powstały na skutek małej ilości gryzienia kamień nazębny. 
Zabawki w sklepie modadoga.pl zostały przetestowane przez naszych najlepszych testerów i klientów! Są mocne, wytrzymałe i psy szaleją na ich punkcie. Znajdziesz tutaj szarpaki, które polecane są przez behawiorystów na całym świecie ze względu na ich ogromny wpływ na więź pomiędzy właścicielem, a jego psem. Piłki z piszczałkami, które w naturalny sposób pobudzają instynkty łowieckie wszystkich psów. Dla szczeniaczków i seniorów też znajdą się tu odpowiednie zabawki! Piłki i Kongi stworzone z myślą o delikatnym uzębieniu najbardziej wymagających klientów.

A dla tych delikatnych psiaków?

Strona modadoga.pl oferuje pełno pluszaków, takich które wydają dźwięki angażując przy tym psa do wspólnej zabawy oraz zabawki bez walorów dźwiękowych, które pomogą Twojemu psu się wyciszyć. 

Znajdziesz tu także zabawki dla kotów, które można uzupełniać kocimiętką i sprawią frajdę Twojemu futrzastemu pupilowi na długie godziny.
Wszystkie zabawki w tej kategorii są całkowicie bezpieczne i wykonane z nietoksycznej gumy.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się