BOTANIQA odżywka FOR EVER BATH acai & pomegranate

BOTANIQA odżywka FOR EVER BATH acai & pomegranate

Odżywka FOR EVER BATH Botaniqa

Dowiedz się więcej
23,58 zł
Ulubione0
Obserwuj
Opis

ODŻYWKA FOR EVER BATH ACAI & POMEGRANATE

Bogata w naturalne ekstrakty z owoców Açaí i Granatu odżywka przeznaczona dla każdego rodzaju szaty. Sprawia, iż włos jest nawilżony, błyszczący i łatwiejszy w układaniu.

Odżywka zawiera olej z pestek winogron, który sprawia iż włos jest odżywiony i błyszczący.

Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja psów, których szata wymaga odżywienia, nawilżenia i nabłyszczenia. Może być stosowana do każdego rodzaju szaty, gdyż dzięki innowacyjnej formule nie zmienia struktury szaty

Sposób użycia: Przed zastosowaniem odżywki wykąp pieska dokładnie. W celu uzyskania optymalnych rezultatów polecamy szampon For Ever Bath Açaí and Pomegranate Shampoo, który dokładnie czyści, odżywia włos i nadaje blask. Zastosowanie szamponu z serii For Ever Bath idealnie współgra z odżywką. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie jeżeli tego wymaga wysusz suszarką aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Następnie ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa.

Pojemność: 250ml

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
MD-BOTANIQA-ODŻYWKA-FOREVERBATH

Opis

Dostępność
do 3 dni
Podobne produkty
chat Komentarze (0)

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się