LICKIMAT mata do lizania dla psa Classic Buddy

LICKIMAT mata do lizania dla psa Classic Buddy

Nadaje się do mrożenia.

Wymiary: 20 x 20 cm.

Mycie ręczne.

Materiał: kauczuk TPR o jakości spożywczej, bezpieczny dla ludzi i zwierząt, nietoksyczny, wolny od BPA, nadający się do recyklingu.

Pamiętaj, że mata to nie zabawka do gryzienia. Nadzoruj więc swojego zwierzaka podczas pierwszych paru razy korzystania z maty.

Dowiedz się więcej
36,59 zł
Obecnie brak na stanie
Ulubione1
Obserwuj
Opis

Pogromcy nudy - maty LickiMat® zostały zaprojektowane, aby poprawić samopoczucie Twojego zwierzaka, a także poprawić jego zdrowie.

LickiMat® zostały nazwane smacznymi "zabójcami" nudy dla twojego psa lub kota. Rozsmarowując ulubiony miękki przysmak swojego zwierzaka na powierzchni maty, tworzysz smaczną i zabawną grę, w której pupil szuka smakołyka każdym milimetrem języka. Zamrażaj smakołyki w lecie, aby stworzyć dłuższą odświeżającą rozrywkę. Maty są polecane przez weterynarzy i behawiorystów zwierząt na całym świecie!

Mata LickiMat® pomaga uspokoić psa lub kota w sytuacjach stresujących jak burza czy wizyta u weterynarza. Powtarzające się lizanie działa kojąco na zwierzę, uwalniając do organizmu uspokajający hormon. Jednocześnie mata LickiMat®nie przekarmia zwierzaka ponieważ sprawia, że ​smaczna uczta trwa dłużej. Lizanie zwiększa poczucie smaku, pozwalając zwierzętom cieszyć się niewielką ilością jedzenia.

Mata LickiMat® pomaga promować świeży oddech, usuwając bakterie i niestrawione cząsteczki jedzenia z języka. Stymuluje produkcję śliny i pomaga w czyszczeniu języka, zębów i dziąseł. Maty LickiMat® dostępne są w paru wzorach.

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
MD-LICKIMAT-BUDDY-ROZ

Opis

Dostępność
do 3 dni

Specyficzne kody

ean13
9349785005024
Podobne produkty
ROGY Pasta orzechowa dla psa ROGY Pasta orzechowa dla psa
Ulubione
22,00 zł
Doskonała jako nagroda podczas tresury, uzupełnienie KONG'a, zabawek ZOGOFLEX oraz Licking mat Pasta powstaje w wyniku zmielenia orzechów arachidowych, które są de facto nasionami strączkowymi. Do pasty dodane są...
Ulubione
chat Komentarze (0)

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się