Zabawki i gryzaki dla psa

Zabawki

Codzienna zabawa dla psa jest bardzo ważną czynnością.


Pies poprzez zabawę rozładowuje napięcie, pobudza swoje naturalne instynkty i zabija nude. 
Brzmi znajomo?

Umysł psa działa w podobny sposób jak nasz- stres w dniu codziennym uspokajamy dobrą książką albo ciekawym filmem. Do psiego umysłu najlepiej trafiają zabawki, które angażują jego zmysły. Zapach i smak zabawki (lub przysmaków, które możemy w niej umieścić) relaksują psa i wymuszają na nim skupienie się na konkretnej rzeczy. Wszystkie zabawki, które prezentuje strona ModaDoga.pl są nietoskyczne, wykonane z trwałych materiałów i bardzo atrakcyjne dla wszystkich psów.

Każdy z naszych czworonogów znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziemy tu między innymi zabawki edukacyjne, czyli te, wzmacniające pamięć i rozwijające zmysły psa. Kongi, maty węchowe i zabawki z otworami, do których można wrzucić przysmaki. Polecane przez behawiorystów na całym świecie, zwłaszcza przy problemach emocjonalnych u psów. 

Dla mniej wybrednych psiaków znajdą się też piszczące i szeleszczące pluszowe zabawki, gumowe zabawki i freesbie do rzucania. 

Dla każdego coś dobrego!
Dowiedz się więcej
BARRY KING Beczka na przysmaki 8cm BARRY KING Beczka na przysmaki 8cm
Ulubione
16,26 zł
Barry King przedstawia nową, bardzo mocną i wytrzymałą zabawke na przysmaki lub mięsna pastę, przeznaczona jest dla psów w każdym wieku, od rozbrykanych szczeniaków po dostojnych seniorów. Zabawka wykonana została z...
Ulubione
Pokazano 1-16 z 147 pozycji

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się