ESPREE NAWILŻAJĄCY ARGANOWY OLEJEK DO SIERŚCI

ESPREE NAWILŻAJĄCY ARGANOWY OLEJEK DO SIERŚCI

Sposób użycia: Nakładaj na suchą sierść. Lekko spryskać całą sierść, uważając, aby omijać oczy, uszy wewnętrzne i inne wrażliwe miejsca. Pozostaw do naturalnego wyschnięcia.

Składniki: Purified Water, Aloe Vera Juice, Emulsifier, Humectant, Silk Proteins, Pro-Vitamin B5, Fragrance, Argan Oil, Preservative, Vitamin E

Dowiedz się więcejShow less
36,59 zł
Ulubione0
Obserwuj
Opis

Wysokiej jakości odżywka nawilżająca w sprayu z mieszanką olejku arganowego, protein jedwabiu oraz aloesu pochodzącego z organicznych upraw. Wykazuje działanie silnie odżywiające i wzmacniające sierść. Jego składniki wnikają w głąb włosa, uzupełniają ubytki w jego strukturze, czyniąc go silnym i elastycznym. Domknięta łuska włosa zapobiega utracie wilgoci z jego wnętrza. Preparat chroni sztę przed niekrzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi, jak brud, kurz, zanieczyszczenia powietrza, wysoka temeratura oraz promienie UV. Po zastosowaniu sierść odzyskuje swoją witalność, jest zregenerowania i nawilżona, włosy nabierają właściwej tesktury i połysku, stają się podatne na pielęgnację.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
MD-ESPREE-OLEJEK-ARGANOWY-150ML
Podobne produkty
Brak elementów
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się