Aqua Coolkeeper Chłodząca Kamizelka

KAMIZELKA CHŁODZĄCA Aqua coolkeeper  Pet Jacket

73,17 zł
Rozmiar
Ostatnie sztuki w magazynie 1 szt.
Ulubione0
Obserwuj
Opis

Chłodząca kamizelka dla psa to niezbędnik na lato dla każdego pieska, który dużo przebywa na zewnątrz lub ma tendencje do przegrzewania się w podróży.

Psy nie posiadają gruczołów potowych  - ich organizmy regulują temperaturę ciała poprzez sapanie i pocenie się łap. Jednak te naturalne mechanizmy nie są wystarczające w czasie upałów i pieski pozbawione ochrony mogą doznać groźnego dla zdrowia udaru.

Chłodząca kamizelka dla psa marki Aquacoolkeeper zawiera opatentowany chłodzący wkład Cooling Hydroquartz i jest rekomendowana przez weterynarzy na całym świecie.

Efekt chłodzenia do 5 dni:  specjalny polimerowy wkład (żelowe kulki) absorbuje wodę, zatrzymuje ją na wiele godzin i stopniowo uwalnia poprzez naturalne parowanie, które zapewnia ochłodę dla pieska w gorące dni. Taki sposób działania kamizelki chłodzącej naśladuje naturalne procesy regulowania temperatury ciała pieska.

Łatwa w użytkowaniu: wystarczy namoczyć kamizelkę w wodzie przez 2 minuty: w tym czasie żelowe kulki zwiększą swoją objętość i zaabsorbują wodę. Po wyjęciu z wody, kamizelkę można od razu założyć na pieska lub pozostawić do wyschnięcia - efekt chłodzącego działania utrzymuje się do 5 dni.

Ta kamizelka to idealne rozwiązanie dla piesków, które mają tendencje do przegrzewania się, jak np. mopsy i buldożki.

Kamizelka jest wielokrotnego użytku: można ją prać ręcznie w letniej wodzie z mydłem.

Szczegóły produktu
MD-AQUACOOLKEEPER-KAMIZELKACHLODZACA-XXS-NIEBIESKA

Specyficzne kody

Podobne produkty

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się