AQUA COOLKEEPER OBROŻA CHŁODZĄCA

OBROŻA CHŁODZĄCA DLA PSA

MARKA: AQUA COOLKEEPER

KOLOR: NIEBIESKA

Dowiedz się więcejShow less
40,65 zł
Rozmiar
Ulubione0
Obserwuj
Opis

Znakomita obroża chłodząca dla psa to niezbędnik na lato dla każdego czworonoga, który dużo przebywa na zewnątrz lub ma tendencje do przegrzewania się w podróży.


Efekt chłodzenia do 3 dni: obroża zawiera specjalny polimerowy wkład (żelowe kulki), który absorbuje wodę, zatrzymuje ją na wiele godzin i stopniowo uwalnia poprzez naturalne parowanie, jakie zapewnia ochłodę dla pieska w gorące dni. Jest to szczególnie ważne, ponieważ psy nie posiadają gruczołów potowych i w ten sposób obroża chłodząca naśladuje naturalne procesy regulowania temperatury ciała pieska.


Łatwa w użytkowaniu! Wystarczy namoczyć obrożę w wodzie: długość czasu namaczania podana jest na metce wszytej wewnątrz obroży. W połowie wskazanego czasu należy równomiernie rozmasować polimerowy wkład, tak aby żelowe kulki rozprowadziły się na całej długości – zwiększą one swoją objętość. Po wyjęciu z wody obroże należy rozłożyć na płasko i pozostawić do wyschnięcia. Nie wyżymać! Obroża utrzymuje chłodzące działanie do 3 dni po namoczeniu.

Bezpieczna: wykonana z nietoksycznych materiałów.

Polecany w tym miejscu produkt zdobył uznanie użytkowników w wielu krajach na świecie – pora, aby sięgnęli po niego także właściciele psów w Polsce. Obroża chłodząca dla psa bazująca na polimerowym żelu jest idealna zwłaszcza w okresie letnim, a szczególnie w czasie upałów, jakie coraz częściej dają o sobie znać w naszym klimacie. Sklep internetowy ModaDoga.pl proponuje swoim Klientom sprawdzony model, jaki wykazuje wysoką efektywność w materii chłodzenia czworonoga, w tym również większych ras – i to nawet przez trzy doby.

Wysokiej jakości obroża chłodząca w dobrej cenie

To normalne, że każdy troskliwy posiadacz domowego pupila chce go otoczyć jak najlepszą opieką. Stąd gotowość nawet do znacznych wydatków, jednakże w tym przypadku nie ma potrzeby się o to martwić. Jeśli czyimś zakupowym celem jest prezentowana obroża chłodząca, cena nie okaże się wysoka. Koszt niski, a korzyści dla komfortu oraz zdrowia psa są trudne do przecenienia. Na ModaDoga.pl zapewniamy szybką wysyłkę każdego zamówionego towaru. Każdemu pieskowi w lecie przyda się obroża chłodząca, a sklep dostarczy ją ekspresowo.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
MD-AQUACOOLKEEPER-OBROZACHLODZACA-XS-NIEBIESKA

Specyficzne kody

ean13
8717495040337
You may also like
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się