GRYZAK Z POROŻA DLA PSA NATURALNY 4DOGS ROGI

GRYZAK Z POROŻA DLA PSA NATURALNY 4DOGS ROGI

NATURALNY GRYZAK Z POROŻA DLA PSA

MARKA: 4DOGS

WYMIAR: 10cm

Dowiedz się więcej
27,78 zł
Rozmiar
Rodzaj
Ulubione
Obserwuj
Opis

Gryzak z naturalnego poroża jeleniowatych (jeleń, daniel, łoś, kozioł)

Poroże, pochodzi z corocznych zrzutów - jest znajdowane w lasach polskich oraz zagranicznych, a następnie odpowiednio przycięte. Jest to prezent od natury i żadne zwierzę nie ucierpiało w procesie wytwarzania gryzaka! Wszystkie poroża przechodzą dokładną kontrolę jakości, co oznacza, że rozmiary gryzaków są jednakowe i w wystandaryzowanych kształtach, a wszystkie krawędzie są wygładzone, aby pies mógł oddać się radości gryzienia bez ryzyka skaleczenia pyska.

Gryzaki z poroża stanowią świetne rozwiązanie dla piesków, które lubią żuć. A ich właściciele mogą być zadowoleni z naturalnego i zdrowego składu takich gryzaków. Poroże jelenia to całkowicie naturalne, trwałe zabawki do żucia, uwielbiane przez psy. Gryzaki z poroża są bezwonne, długotrwałe, nie odpryskują i pomagają uniknąć kłopotów z utrzymaniem zębów w czystości. Żucie pomaga zmniejszyć odkładanie się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, a ponadto wyciszyć destrukcyjne tendencje i niepokój psów, skupiając ich uwagę na gryzaku.

Dodatkową zaletą gryzaków jest ich długotrwałość. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabawek, które psy z dużym temperamentem potrafią zjeść w kilka minut, gryzakami z poroża pies może się cieszyć przez wiele dni.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
MD-4DOGS-ROGI-POLOWA-S

Opis

Dostępność
do 3 dni

Specyficzne kody

ean13
5906660134794
Może Ci się spodobać
Komentarze (2)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się