VETFERUS Przysmaki smakołyki dla psa STAWY 90g

VETFERUS Przysmaki smakołyki dla psa STAWY 90g

Suplement dla psa na stawy

30,00 zł
szt. 3 szt.
Ulubione0
Obserwuj
Opis

Twój pupil ma problemy ze stawami i ich ruchomością?

VetFerus jest pełen aktywnych składników, które wspierają ich rozwój i regenerację.

Zdrowo napakowane smakołyki zalecane psom z dolegliwościami bólowymi w obrębie stawów i kręgosłupa oraz z zaburzeniami rozwojowymi chrząstki stawowej. Zawarty w produkcie kwas hialuronowy (występuje w mazi stawowej) wspomaga elastyczność i sprężystość stawu. MSM (związek siarki) jako podstawowy budulec tkanki łącznej przyczynia się do regeneracji stawów ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Glukozamina i chondroityna utrzymują prawidłowe funkcjonowanie stawów, zwiększają ilość mazi w torebce stawowej, a co za tym idzie likwidacji tarcia między ruchomymi elementami stawu. Dzięki temu, zużycie stawów nie jest tak duże, a poruszanie, zdecydowanie łatwiejsze. Kolagen ma pozytywny wpływ na ograniczenie kulawizny, stymuluje także syntezę mazi stawowej.

Witamina C – potrzebna do syntezy kolagenu, chroni przed jego degeneracją. Kwasy omega 3 redukują sztywność przy chorobach reumatycznych, zapewniają ochronę przed zapaleniem stawów. Jeden krokiet to aż 416 mg składników aktywnych wspomagających stawy. Karma uzupełniająca przeznaczona dla szczeniąt powyżej 3. miesiąca życia i psów dorosłych wszystkich ras.

Szczegóły produktu
MD-VETFERUS-PRZYSMAKI-STAWY-90G

Opis

Dostępność
do 3 dni

Specyficzne kody

Podobne produkty

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się