Czas - Start
Kategorie bloga
Najnowsze komentarze
Brak komentarzy
Przeszukaj blog

Czas - Start

Opublikowana na10 Miesiące temu przez
Ulubione0

Ruszam z pisaniem bloga. Bloga o psach!

Będę pisała tutaj o radościach i wyzwaniach związanych z posiadaniem psa. O tym, jak przyjaźń z tym najbardziej niesamowitym zwierzęciem wzbogaca nasz świat, sprawia, że staje się wartościowszy, radośniejszy i pełen życia.


To dzięki obecności psa u naszego boku poznajemy nowych ludzi, więcej się ruszamy, jesteśmy bardziej zrelaksowani i empatyczni. Mając przyjaciela, którego emocje są zawsze szczere i prawdziwe, a radość widoczna w oczach i wymalowana na psiej „twarzy”, czujemy, że to jest to! Że tego właśnie potrzebujemy, żyjąc w coraz bardziej zagonionym świecie, gdzie ludzie mają coraz mniej czasu na spotkania, rozmowy, głębsze refleksje.
Potrzebujemy chwili zatrzymania. Uważności. Ciszy.
Potrzebujemy prawdy, a obcowanie z psem pozwala nam jej dotknąć.
Zawsze wzrusza mnie myśl, że pies tak naprawdę oddaje nam swoje życie. My mamy szkoły, prace, kursy, spotkania ze znajomymi, randki, siłownie, zajęcia yogi, zagraniczne wyjazdy… A on ma tylko nas. Zawsze czeka. Nie ocenia. Jest!
Każdy opiekun psa wie, że życie z psem to nie tylko wspólne leniuchowanie na kanapie czy drapanie za uchem ;) W moim blogu nie będę unikała też tematów trudniejszych, dotyczących chociażby wychowania, żywienia, pielęgnacji. Mam nadzieję, że przedstawiane teksty będą pomocne wszystkim psiarzom J
Czekam również na Wasze propozycje nurtujących Was tematów dotyczących psiej tematyki.

Wyróżnione artykuły

Dream Team

przezKornelia 10 Miesiące temu
Ulubione

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się