Dla kota

Dla kota

Większość kotów najbardziej na świecie kocha... jedzenie! 


W tej kategorii znajdziesz wszystkie produkty związane z żywieniem Twojego kota. 

  • Miska dla kota na karmę i wodę

Miski dla kotów, muszą być zawsze odpowiednio wyprofilowane, w taki sposób, żeby naszemu kotu łatwiej z nich się jadło. Miseczka dla kota powinna być łatwo dostępna i stać w jednym miejscu. Koty uwielbiają swoje przyzwyczajenia, więc nagła zmiana miski lub miejsca w którym taka miseczka się znajduje, może być dla kota niemiłym przeżyciem. Kot powinien zawsze mieć dostęp do świeżej wody, w wielu miejscach w domu. Warto więc zaopatrzyć się w więcej niż jedną miskę na karmę dla kota i jedną na wodę!
Znajdziesz tu także miski z czujnikiem ruchu, zaprojektowane w taki sposób, żeby nic nie dostało się do świeżej wody lub karmy Twojego pupila.

  • Kocie przysmaki
Przysmaki dla kota to świetny wspomagacz treningu i wzmacniania więzi z Twoim pupilem. Smaczki dla kotów są bardzo aromatyczne, z dużą zawartością mięsa i często dodatkiem np. kocimiętki. Przysmaki z dodatkami ziół, pomagają kotom w problemach zdrowotnych, pomagają rozpuszczać włosy zalegające w żołądku lub koją nerwy kota. Nagroda dla kota to świetny sposób wzmacniania treningu! Dużo łatwiej będzie oduczyć i nauczyć kota różnych czynności, nagradzając go za pozytywne zachowanie. 
Wszystkie przysmaki dla kota w tej kategorii zostały dobrane z największą dbałością o delikatne kocie żołądki i wybredne pyszczki!

Dowiedz się więcej
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Home

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się