Do samochodu

Do samochodu

Filtruj według
96,75 zł
SZELKI DLA PSA TYPU GUARD MARKA : BAYLABEL  KOLOR : WIELOKOLOROWE / WZÓR JELLY KINGDOM Żelkowy wzór, w którym Twój pies będzie wyglądał bardzo elegancko. Uwaga! Istnieje ryzyko, że pies przyćmi twój outfit, więc...

Podróże samochodem z psem mogą być fantastyczną przygodą!
Wybierając się na podróż ze swoim psem należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu pupila podczas jazdy.

Najlepszym możliwym wyborem będzie pas samochodowy z karabinkiem, który ograniczy ruchy psa i zapewni bezpieczeństwo nie tylko Twojemu pupilowi ale także wszystkim pasażerom. W tej zakładce znajdziesz pasy różnego koloru i o różnych motywach. Wszystkie pasy są odpowiednio dostosowane, żeby gwarantować bezpieczeństwo. Końcówka pasa samochodowego dla psa pasuje do najpopularniejszych zapięć pasów, dzięki czemu będzie pasować do każdego samochodu. Karabinek jest mocny i wytrzymały, nie łamie się i został specjalnie zabezpieczony przed korozją. Taśma z najlepszych materiałów nie urywa się i jest ciężka do przegryzienia nawet przez psich łobuzów. 

Dla psiaków, które stresuje jazda samochodem lub tych posiadających chorobę lokomocyjną modadoga.pl poleca specjalne legowiska i transportery. Podczas podróży pies leżąc w legowisku z wysokimi krawędziami czuje się bezpieczniej i pewniej, przez co dużo mniej panikuje i ogranicza to jego stres podczas jazdy. Każde legowisko posiada specjalne mocowanie do samochodu, żeby zagwarantować, że nigdy się nie zsunie. W środku legowiska lub fotelika znajduje się smyczka z karabinkiem, która pozwoli nam na przypięcie psa i ograniczenie jego przemieszczania się po aucie. Fotel dla psa do samochodu oraz legowisko dla psa do samochodu to świetny, zapewniający bezpieczeństwo wybór!

Podróżuj ze swoim psem już dziś!

Bezstresowa podróż z akcesoriami do samochodu na stronie modadoga.pl to idealne rozwiązanie problemów psich podróżników.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się