Do samochodu

Do samochodu

Filtruj według

Podróże samochodem z psem mogą być fantastyczną przygodą!
Wybierając się na podróż ze swoim psem należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu pupila podczas jazdy.

Najlepszym możliwym wyborem będzie pas samochodowy z karabinkiem, który ograniczy ruchy psa i zapewni bezpieczeństwo nie tylko Twojemu pupilowi ale także wszystkim pasażerom. W tej zakładce znajdziesz pasy różnego koloru i o różnych motywach. Wszystkie pasy są odpowiednio dostosowane, żeby gwarantować bezpieczeństwo. Końcówka pasa samochodowego dla psa pasuje do najpopularniejszych zapięć pasów, dzięki czemu będzie pasować do każdego samochodu. Karabinek jest mocny i wytrzymały, nie łamie się i został specjalnie zabezpieczony przed korozją. Taśma z najlepszych materiałów nie urywa się i jest ciężka do przegryzienia nawet przez psich łobuzów. 

Dla psiaków, które stresuje jazda samochodem lub tych posiadających chorobę lokomocyjną modadoga.pl poleca specjalne legowiska i transportery. Podczas podróży pies leżąc w legowisku z wysokimi krawędziami czuje się bezpieczniej i pewniej, przez co dużo mniej panikuje i ogranicza to jego stres podczas jazdy. Każde legowisko posiada specjalne mocowanie do samochodu, żeby zagwarantować, że nigdy się nie zsunie. W środku legowiska lub fotelika znajduje się smyczka z karabinkiem, która pozwoli nam na przypięcie psa i ograniczenie jego przemieszczania się po aucie. Fotel dla psa do samochodu oraz legowisko dla psa do samochodu to świetny, zapewniający bezpieczeństwo wybór!

Podróżuj ze swoim psem już dziś!

Bezstresowa podróż z akcesoriami do samochodu na stronie modadoga.pl to idealne rozwiązanie problemów psich podróżników.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się