Dla kota

Dla kota

Filtruj według

Twój kot zasługuje na to, co najlepsze!

Dbanie o zdrowy wygląd kota, to powinność każdego świadomego właściciela.

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebował w trosce o zdrowie swojego kociego przyjaciela. 

Modadoga.pl akcesoria dla kota to idealna propozycja dla kotów długowłosych i krótkowłosych. Szczotki, grzebienie i odżywki do rozczesywania ułatwią pracę z kołtunami. Kot dzięki systematycznemu rozczesywaniu włosów jest mniej zdenerwowany oraz nie robią mu się odparzenia. 

Kiedy decydujemy się na kota, musimy pamiętać przede wszystkim o zębach naszego przyjaciela. Koty często mają problemy z kamieniem osadzającym się na ich zębach. Codzienne szczotkowanie naturalnymi pastami pomaga w zatrzymaniu psucia się zębów i utrzymaniu zdrowego oddechu z pyszczka. Zdrowe zęby kota to nie tylko brak brzydkiego zapachu, ale także zapobieganie powstawania innych chorób związanych ze stanami zapalnymi szczęki.

Czasem naszemu kotu potrzebna jest pomoc w postaci kąpieli. Starsze koty często już się same nie myją. Warto wtedy raz na jakiś czas odświeżyć jego futerko i wykąpać go w specjalistycznym kocim szamponie. Po nałożeniu szamponu, wmasowaniu i spłukaniu powinniśmy nałożyć delikatną, hipoalergiczną odżywkę, która zmiękczy włos.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się