Biżuteria dla psa

Biżuteria

Biżuteria dla psa to nieodłączny dodatek każdego stylowego pupila. Identyfikatory, adresówki, charmsy, zawieszki i kokardki to jedne z wielu rzeczy które znajdziesz w tej zakładce!

Kokardki i gumki dla psa idealnie sprawdzą się do przytrzymania kitki na głowie i sprawią, że Twojemu psu nie będą już wchodzić włosy do oczu. Materiały z których zostały wykonane spinki i gumki dla psa są całkowicie bezpieczne i bardzo wytrzymałe.  

Identyfikatory i adresówki to najlepszy możliwy sposób zabezpieczenia Twojego psa. Na każdym identyfikatorze możliwe jest wybicie numeru telefonu właściciela oraz imienia pieska. Znajdziesz tu adresówki w różnych stylach i rodzajach- możesz nawet wybrać taką, w kształcie główki rasy Twojego pupila. Identyfikatory ras takich jak west, pomeranian, szpic lub chart pięknie będą prezentować się przy obroży lub szelkach Twojego pupila. 

Charmsy to świetna ozdoba smyczy, ubranka, obroży lub szelek dla psa. Dodają wdzięku każdemu specerowi. Obiecujemy Ci, że nikt nie przejdzie obojętnie obok zawieszki z kością lub serduszkiem przy obroży Twojego najlepszego przyjaciela. 

W tej kategorii znajdziesz pełne wdzięku produkty dla najbardziej wymagających właścicieli!


Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się