Pielęgnacja psich łap

Na łapki

Filtruj według
Pielęgnacja psich łap i nosków jest bardzo ważna w okresie zimy lub lata. 

Kiedy nosy i łapki naszych pupili wystawione są na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych takich jak słońce lub mróz, przesuszają się i odparzają.
Odparzenia na łapach bardzo często zdażają się w okresie letnim, kiedy asfalt potrafi nagrzać się do ponad 50 stopni. Łapki naszych czworonogów są delikatne i nie mają żadnych zabezpieczeń przeciwko odparzeniom. Noski w okresie letnim przesuszają się od braku nawilżenia i ciągłej ekspozycji na słońce. Zimą zaś delikatne opuszki podrażnia lód i sól wysypana na ziemi. Mokry nosek wystawiony na zimno przesusza się i pęka powodując bolesne obrzęki i problemy zdrowotne u zwierzaka.

Codzienne stosowanie masełka na łapki i nosek dla psa skutecznie zapobiega każdej z niebezpiecznych konsekwencji zmian temperatury. Masełka, które prezentujemy na stronie modadoga.pl są całkowicie bezpieczne, nie szkodzą i nie zawierają sztucznych składników. Masełko to prawdziwe masełko! Idealnie się rozprowadza i wchłania, pozostawiając przez chwilę delikatny film. Zapach nie drażni pupila, konsystencja nie przeszkadza mu podczas codziennych czynności na spacerze

Używając naturalnego masła dla psa, zadbasz o swojego pupila tak jak potrafisz najlepiej! Kup już dzisiaj i zapewnij swojemu psu ochronę na jaką zasługuje.

Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się