Pojemniki na karmę dla psa i przekąski

Pojemniki na karmę, przysmaki

Filtruj według

Chcesz, żeby przysmaki i karma Twojego pupila zachowały świeżość na dłużej?

Przechowywanie mokrych przysmaków jest bardzo istotne. Czy wiesz jakie cechy powinien mieć odpowiednio dobrany pojemnik do przechowywania przysmaków? 

  • Łatwe otwieranie i zamykanie- skraca czas oczekiwania na przekąskę


Podczas podawania treserek i przysmaków liczy się czas w jakim po wykonaniu komendy damy psu nagrodę. Zbyt długie czekanie na przysmak, może sprawić, że nasz pies zdąży się znudzić i nie będzie chciał dalej z nami trenować. Odpowiedni czas podania nagrody za wykonane zadanie zapewnia również wzmocnienie przyzwyczajeń psa i nauczonej sztuczki.

  • Ochrona przed pleśnią- zachowanie świeżości karmy


Chcesz zapewnić swojemu pupilowi to na co najbardziej zasługuje- na świetnej jakości przysmaki i karmę. Obiecujemy- z odpowiednio dobranym pojemnikiem nie wyrzucisz już wyschniętego i zepsutego jedzenia! Oszczędzasz swój czas i pieniądze, dbasz o środowisko i nie marnujesz psiego jedzenia!

  • Zabezpieczenie przed psimi kradzieżami!


Wszyscy wiemy, że psiaki uwielbiają podkradać jedzenie, kiedy czują jego zapach. Szczelnie zamknięty pojemnik na przysmaki uniemożliwia wydzielanie się zapachu, dzięki czemu przysmaki nie kuszą psa. 


Odpowiednie przechowywanie psich smaczków i karmy uniemożliwia ich zepsucie i pozwala zachować świeżość na bardzo długi czas!


Dowiedz się więcej

Home

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się